Empire fruktkorg i sliver
2020-08-09
791906
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
FRUKTKORG, silver, otydliga kontrollstämplar, empire 1800-talets första hälft, genombruten vinbladsdekor, snäckor i botten, längd 31,5 cm, vikt 202 g