Bengt Olle Oldinger En konstsamlares hem
Klubbat för:
2 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
BENGT-OLLE OLDINGER (1911-1988): "Hornsgatan", signerad BengtOlle -52, olja på duk, ca 64x53 cm
Kuntoraportti
Löst monterad i ramen
791898
Päivämäärä:
2020-07-07