Bordslampa tenn
2020-07-12
791881
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, tenn, 1900-talets första hälft, gravyr, höjd 42 cm, diameter 16 cm.
Bruksslitage, lagning undertill.