Grönsaksmarknad oljemålning
2020-07-07
791725
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Grönsaksmarknad, signerade Fzanlo?, olja på duk, ca 45x63 cm