Robert
2020-07-07
791699
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROBERT HÖGFELDT (1894-1986): Flicka och paradisfågel, signerad Högfeldt, olja på duk, ca 68x34 cm