Göran Brunius oljemålning
2020-07-09
791591
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
GÖRAN BRUNIUS (1911-2005): Landskap med träddunge, signerad, olja på pannå, ca 15x18 cm