Parurnor Kina
2020-07-10
791539
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 500 SEK |
PARURNOR (2) Kina, 1900-tal, motiv med påfåglar och blommor, höjd ca 44 cm
En med nagg/fabrikationsfel under