Klubbat för:
7 200 SEK
8 000 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): Herre med spark - Trosa, signerad och daterad R. Ljunggren 47, olja på pannå, ca 29x49 cm
PROVENIENS: stämpel SAK på baksidan
791532
2020-07-10