Bordslampor 2 st Pukeberg
2020-07-10
791528
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPOR, 2 st, från Pukeberg, stomme i pressat glas, 1960/70-tal, två storlekar, höjd ca 38-35 cm
Smärre slitage, Ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen