Sven Lidberg litografi
2020-07-08
791457
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Människor på bro, signerad samt numrerad 212/280, litografi, med dedikation, ca 35x27 cm