Sven Lidberg litografi

Sven Lidberg litografi
Sven Lidberg litografi

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SVEN LIDBERG (1929-2009): Människor på bro, signerad samt numrerad 212/280, litografi, med dedikation, ca 35x27 cm

791457

2020-07-08