Vas tidigt 1900-tal

Vas tidigt 1900-tal
Vas tidigt 1900-tal
Vas tidigt 1900-tal
Vas tidigt 1900-tal
Vas tidigt 1900-tal
Vas tidigt 1900-tal
Vas tidigt 1900-tal
Vas tidigt 1900-tal
Vas tidigt 1900-tal
Vas tidigt 1900-tal

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

VAS, glas, tidigt 1900-tal, dekor av sjögräs, höjd 32 cm

Kuntoraportti

Smärre slitage

791415

Päivämäärä:

2020-07-08