Vas tidigt 1900-tal
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
VAS, glas, tidigt 1900-tal, dekor av sjögräs, höjd 32 cm
Kuntoraportti
Smärre slitage
791415
Päivämäärä:
2020-07-08