Uno Vallman oljemålning
2020-07-11
791330
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Landskapsmotiv, signerad Uno Vallman, daterad 1955, olja på pannå, ca 45x36,5 cm
Något löst sittande ram