Bordslampa Einar Bäckström
2020-07-11
791284
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR BÄCKSTRÖM, bordslampa, sk bouilottelampa, 1900-talets mitt, stämplad EB 7303/76, höjd 45, bredd på skärm ca 34 cm
Fungerar vid test, SAV garanterar inte funktionen. Smärre slitage