Richard Ryan
2020-07-06
791276
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
RICHARD RYAN (född 1974): "Downbound Train", signerad och numrerad 5/10, pigmentutskrift på fineartpapper, bildmått ca 69x103 cm, oramat blad.