Trädgårdsbänk

Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk
Trädgårdsbänk

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TRÄDGÅRDSBÄNK, 19/2000-tal, vitmålade gavlar i gjutmetall/aluminium, träribbor, längd ca 120, sitthöjd ca 40 cm

Slitage, färgbortfall

791263

2020-07-11