OSTRONGAFFLAR
2020-07-10
791140
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
OSTRONGAFFLAR, 6 st, silver samt bakelit, omkring sekelskiftet 1900, Frankrike, stämplade Minerva, Paris, etui medföljer, längd ca 15 cm
Smärre bruksslitage