1724 - Gjutjärnsurna
2020-08-23
790810
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
URNA, gjutjärn, 1800-/1900-tal, höjd ca 47, Ø 32 cm
Bruksslitage