Madeleine Pyk färlitografi
2020-07-06
790786
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Orkester Celeste Leopold", signerad M Pyk, ea, färglitografi, motivmått ca 50x40 cm