Figurscen akvarell
2020-07-05
790667
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Figurscen, akvarell, oval form, ca 17x14 cm