1678 - Fågelbur och mässingsgryta

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FÅGELBUR, trådarbete, 1900-talets början, höjd ca 59, 50 x 33 cm, GRYTA, trebent, mässing, 1900-tal, höjd 25, Ø 36 cm

Buren saknar botten, slitage, färgbortfall

790598

2020-08-23