Oidentifierad konstnär
2020-07-05
790514
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, motiv av vattenfall i skogslandskap, 1800-tal, olja på pannå, monogramsignerad JLH samt daterad -79 , ca 20x14 cm