ANDERS PEHRSON Bumlng golvlampa
2020-07-11
790376
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANDERS PEHRSON, "Bumling", golvslampa, Ateljé Lyktan, Åhus, 1960-tal, vitlackerad metall, ställbar skärm , höjd ca 120 cm
Slitage kring stomm, ej funktonstestad, Sav garanterar ej funktionen