Målning
2020-07-07
790297
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Ryttare, signerad, olja, ca 8x9 cm
Ytslitage