Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
ARTHUR PERCY, ytterfoder, 2 st., modell "Percy", Gefle, höjd ca 16, diameter ca 22 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, krackeleringar
790230
2020-07-05
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner