Einar Jolin kolteckning
2020-07-02
790203
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Betande hästar, signerad och daterad Einar Jolin -42, kolrita, 30x38 cm