Matskedar silver 17/1800-tal
2020-07-02
790030
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATSKEDAR, 3 st, silver, Matthias Grahl Göteborg 1742, Zettersten samt Johan Malmstedt Göteborg 1813, längd 21-22,5 cn
Monogram och slitage, Zettersten med bristning