Fat tenn jugend
Klubbat för:
1 300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
FAT, 4 st, varav ett visitkortsfat, jugendstil, tenn, signerade Achille Gamba, ca 17-26 cm, höjd på visitskortsfat ca19 cm
Kuntoraportti
Åldersrelaterat slitage
790025
Päivämäärä:
2020-07-06