Sidobord mässing glas

Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas
Sidobord mässing glas

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SIDOBORD, 1-par, 1980/90-tal, underede av mässing, kvadratisk toppskiva i rökfärgat glas, höjd ca 54, 60x60 cm

Bruksslitage

789836

2020-07-06