Lampa för utomhusbelysning
2020-07-05
789780
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMPA, för utomhusbelysning, (saknar stång) 1900-talets mitt, skärm i gul plast, tak i koppar, höjd ca 53, diameter 72 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen