Bordslampa
2020-07-06
789750
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, blandstil, 1900-tal, sten samt gulmetall, senare tillkommen lampskärm, textilklädd med fransar, höjd ca 55, ink. skärm 73 cm
Bruksslitage, bortslaget material i ett hörn, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen, senare tillkommen lampskärm medföljer