RUNE CLAESSON, KOIVISTO
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
RUNE CLAESSON, KOIVISTO, "Berliner", fåtöljer, 1-par, för Swedese, omkring 2000-tal, formgjutna fåtöljer i svart skinn, ben i kromat stål. etikettmärkta, sitthöjd 45, bredd ca 76 cm, djup 70 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage
789647
Päivämäärä:
2020-07-05