Bestick Rosenholm Jacob Ängman
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
JACOB ÄNGMAN, "Rosenholm", bestick, 30 dlr, silver, GAB, Stockholm, 1960/70-tal, bestående av: 10 bordsskedar, 10 bordsgafflar, 10 bordsknivar med rostfritt blad, vikt ex knivar ca 834g
Kuntoraportti
Bruksspår, repor förekommer
789597
Päivämäärä:
2020-07-08