Bertil Vallien bordslampor
2020-07-01
789522
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BERTIL VALLIEN (född 1938): Bordslampor 2 st, Kosta Boda, signerade och numrerade Boda 98172 B Vallien, höjd med skärm 44 cm