Byrå rokokstil
Klubbat för:
Osåld
Arviointi
3 000 SEK
Kuvaus
BYRÅ, rokokostil, 1900-talets mitt, enligt uppgift handgjord i Småland, rutfanerad mahogny, melerad stenskiva, längd 90, bredd 50, höjd 81 cm
Kuntoraportti
Mindre fläckar, smärre nagg
789402
Päivämäärä:
2020-08-09