210 - Akvarell Jan-Eric Gretzen
2020-08-21
789336
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAN-ERIC GRETZEN, akvarell, "Ensamhet", signerad 1950, 25x25 cm