Hans-Agne Jakobsson taklampa
2020-07-03
789325
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 200 EUR |
HANS-AGNE JAKOBSSON, taklampa, 1900-talets andra hälft, etikettmärkt Hans-Agne Jakobsson AB, Markaryd 742, diameter 40, höjd ca 24 cm
Billnäs goes online
Slitage och bucklor.