Taklampa 1970-tal
2020-07-02
789311
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TAKLAMPA, plastreflektorer samt glaskupa, 1970-tal, höjd exkl sladd ca 32 cm
Slitage, SAV garanterar inte funktionen