Etageburk Japan 1800-tal
2020-07-02
789307
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ETAGEBURK, porslin, Japan, 1800-tal, tryckt dekor i underglasyrblått, höjd ca 11 cm
Smärre slitage, nagg