Fåtölj, skinnklädsel
2020-07-02
789279
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets första hälft, klädsel i brunt skinn, mörkbetsad trästomme, sitthöjd ca 35 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage