Lampe à bouillotte
2020-07-03
789273
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
BORDSLAMPA, "Lampe à bouillotte", sekelskiftet 1800/1900-tal, försilvrad metall, elektrifierade ljushållare för två ljus, justerbar skärm höjd, höjd 54 cm
Billnäs goes online
Slitage