Venus skulptur
2020-07-03
789252
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, 1930-tal, gjuten, monogramsignerad ev. PL samt gjutarstämpel, höjd ca. 30 cm
Smärre bruksslitage, smånagg