Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLJEMÅLNING, osignerad, Frankrike 1800-tal, Uteservering i Paris, oktogonal form, 20x13 cm
789242
2020-08-21
Gör en kostnadsfri värdering här