Oidentifierad konstnär
2020-07-02
789236
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tidigt 1900-tal, olja på duk 31,5 x 75 cm, signerad C Pioche
Smärre slitage, mindre lagning