202 - Akvarell O. Brander

202 - Akvarell O. Brander
202 - Akvarell O. Brander
202 - Akvarell O. Brander
202 - Akvarell O. Brander

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OTTOMAR JOHAN BRANDER (1838-1914), akvarell, signerad O.Brander -90, Musicerande Pierrot, 40x30 cm

789230

2020-08-21