Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
OLJEMÅLNING, osignerad, 1800-tal, på pannå märkt Samuel Combes London, Två personer undersöker en tekopp, 55,5x44 cm
krakelerad
renoverad
789189
2020-08-21