Serveringsvagn
2020-06-30
789136
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SERVERINGSVAGN, 1900-talets första hält, mässing, avtagbar bricka, underdel med ställ för flaskor, på hjul, höjd ca 60, 35x45 cm
Bruksslitage