Bestick silver
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
BESTICK, 52 delar, silver, Sverige/Finland, 18/1900-tal, bestående av bl.a ströskedar, såsslevar, knivar, skedar, längd 9-26 cm, vikt (ej bestick med rostfritt medräknade) 1180 gram
Smärre slitage, enstaka gravyr, defekta knivar medföljer, ej medräknade, enstaka kniv har släppt från handtaget
789104
2020-07-02