Plafondlampa
2020-07-02
788925
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPA, plafond, 1900-talets första hälft, för 3 ljuspunkter, frostat och gröntonat glas, blomsterdekor, höjd ca 53, diameter 55 cm
Bruks- och åldersrelaterat slitage, Ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen