Klubbat för:
3 600 SEK
2 000 SEK
INGRID ATTERBERG (1920-2008): golvurna, Uppsala Ekeby, 1960-tal, grön glasyr med bladdekor, lergods, UE Sweden Abg 2331D, höjd ca 50 cm
Smärre slitage, skavmärken
788876
2020-07-02