Bordslampa
2020-07-04
788790
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BORDSLAMPA, funkis, 1930-tal, stomme i bronserat trä, höjd ca 40 cm
Funktrionen garanteras ej, slitage